Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blokowisko przy ul. Nachalnej Propagandy. Happening na deptaku [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 18:52 Powrót do artykułu
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się Marsz ku chwale PiS. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE ARMII NASZYCH TROLLI W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!! BĘDZIE TO WIEC PARTYJNY PIS !!! NALEŻY WIĘC ZABRAĆ ZE SOBĄ TRANSPARENTY Z LOGO PARTII PIS !! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !! POKAŻMY ŻUKOWI KTO TAK NAPRAWDĘ RZĄDZI I ROZDAJE KARTY W LUBLINIE I ILU TAK NAPRAWDĘ JEST SYMPATYKÓW PIS W TYM MIEŚCIE !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, tebewałski troll szaleje, chyba prezes Dziubko dosypał troche groszem na weekend ;)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według obecnie obowiązującego planu na 30 ha Górek Czechowskich już teraz można budować hale, pawilony, biura, galerie handlowe a nawet stadion. Tak naprawdę chodzi wyłącznie o zmianę funkcji tego terenu. W zamian za zmianę funkcji właściciel chce zbudować park i przekazać go miastu czyli tak de facto nam mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkańców czeka na park. Z górek tak naprawdę mało kto korzysta. Pewnie gdyby tam było bardziej bezpiecznie i cywilizowanie, to by zaglądały tłumy. A tak mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Górki to ja chodzę tylko wtedy gdy chcę się napić ze swoją ekipą piwska, jak zrobią ten nieszczęsny park to trzeba będzie się przenieść gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propaganda to u obrońców którzy celowo wprowadzają w błąd i manipulują ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollo-obrońcy przesiadują na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam raz na górki zabrać swoje dziecko ale zrezygnowałam, za dużo śmieci i rozbitego szkła. Teren nie nadaje się na spacery. A do tego ciągle słychać o tych pożarach... mam nadzieję, ze powstanie park naturalistyczny i wtedy będzie się można spokojnie wybrać na spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy interes w tym, żeby na Górkach nic się nie zmieniło, mają ci co już tam postawili sobie domy a teraz najgłośniej krzyczą, żeby nic tam nie budować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisuary są na anty, tylko dlaczego na tych manifestch pojawia si ę garstka z dzielnicy a reszta z Bychawy, Kraśnika i Opola Lubelskiego. Zabudować teren juz dawno się powinno jestem ze spopielarnia zwłok i cmentarzem oraz wysokimi wieżowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam raz na górki zabrać swoje dziecko ale zrezygnowałam, za dużo śmieci i rozbitego szkła. Teren nie nadaje się na spacery. A do tego ciągle słychać o tych pożarach... mam nadzieję, ze powstanie park naturalistyczny i wtedy będzie się można spokojnie wybrać na spacer.
 Wzruszająca historia, musiało cie to naprawdę zabolec, bo wklejasz to po kilka razy pod kazdym artykułem o górkach...niezwykle troskliwa z ciebie mamusia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą wartością obecnych górek jest możliwość nieodpłatnego wywożenia tam wszelkiego rodzaju odpadów przez mieszkańców którzy niekoniecznie chcą płacić za wywóz śmieci. Niech żyją górki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3000 mieszkań przy założeniu że jeden blok to ok. 50 mieszkań to 60 bloków - na pięknych wizualizacjach dewelopera nie widać takiej ilości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechłem, co za oszołomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...